Domů / TĚLOVÁ KOSMETIKA / Péče o ruce
Podrobné údaje o zboží

ISOLDA krém Šalvěj s biotinem, 100ml., ochranný s antibakteriální přísadou

Kód: 718
Ochranný krém na ruce 100ml

Žádné hodnocení.
CORMEN, s.r.o. Výrobce: CORMEN, s.r.o.
Připraveno k odeslání
19,01 Kč bez DPH
23,00 Kč s DPH , plus doprava
 
ISOLDA krém Šalvěj s biotinem, 100ml., ochranný s antibakteriální přísadou

<strong>Šalvěj s biotinem
Dezinfekce pokožky je často nezbytnou součástí hygienických postupů. Potřeba antibakteriálního účinku vyvstává zvláště v podmínkách zvýšené zátěže, jako jsou kosmetické salony, potravinářské provozy a podobně. Jedinečná kombinace jemného krémového základu s antibakteriální složkou je vhodným doplňkem hygienických postupů. Krém byl testovaný na baktericidní účinky při dezinfekci rukou a pokožky pro specifické kmeny bakterií. Krém se snadno vstřebává a pokožku jedinečně zvláčňuje. Nezastupitelnou roli v péči o pokožku má i šalvějový extrakt.
<strong>Šalvěj lékařská je aromatická bylina ceněná pro inhalační i vnější použití se silným antiseptickým, zklidňujícím a protizánětlivým účinkem. Velmi často se používá pro hygienu ústní dutiny a její obliba
vzrůstá i pro další kosmetické aplikace, kde je nejpoužívanější pro tonizační, zklidňující, antioxidační
a čistící vlastnosti.
<strong>Biotin neboli koenzym R či vitamin H se v těle podílí (společně s ostatními B vitamíny a vitaminem A) na nejrůznějších biochemických reakcích, je důležitý pro obnovu a růst buněk.
<strong>Antibakteriální atest: Krém byl testovaný na antimikrobiální účinek při hygieně rukou. Bylo prokázáno, že krém významně snižuje počet bakterií sledovaných kmenů.
Ochranný krém s antibakteriální přísadou.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.