Přihlášení
Zaregistrovat se Zapomenuté heslo
Zasílané novinky
Podobné zboží
NEPŘEHLÉDNĚTE !!!!

 Vážení zákazníci, minimální nákup z našeho e-shopu činí 400,- Kč bez DPH.

 

Domů / Podle výrobce / CORMEN, s.r.o.
Podrobné údaje o zboží

ISOLDA krém heřmánek s arganovým olejem,100ml - hojivý

Kód: 692
Hojivý krém na ruce

Žádné hodnocení.
Kategorie: Péče o ruce
Připraveno k odeslání
15,70 Kč bez DPH
19,00 Kč s DPH , plus doprava
 
ISOLDA krém heřmánek s arganovým olejem,100ml - hojivý

<strong>Heřmánek s arganovým olejem - hojivý krém
Klinicky testovaný krém pro podporu a urychlení procesu hojení kůže bez krvácení, který obsahuje extrakt z heřmánku pravého a arganový olej. Krém spojuje hojivé účinky heřmánku se zvláčňujícími a   vlastnostmi arganového oleje. Pravidelnou aplikací pokožka získává zpět svoji vitalitu a odolnost. Krém se snadno vstřebává a je velmi příjemný pro celodenní použití. Není určeno pro aplikaci na otevřené rány, ale podporuje hojení drobných ranek, jizev či podrážděné kůže.
<strong>Heřmánek pravý je velice ceněná bylina pro vnitřní, inhalační i vnější použití s antiseptickým, zklidňujícím, protizánětlivým účinkem. Zkracuje dobu hojení a regeneraci ran. Vedle známých složek jako je
azulen a bisabolol, obsahuje i kyselinu salicylovou, flavonoidy, glykosidy a jiné aktivní látky.
<strong>Arganový olej se získává ze semen argánie trnité, někdy také nazývaný „marocké zlato“. Díky vysokémuobsahu aktivních látek, jako jsou nenasycené mastné kyseliny, skvaleny, tokoferoly a vitamíny patří k velmi ceněným olejům. Vyživující a zvláčňující vlastnosti jej předurčují k všestranné péči o pleť.
Hojivý krém s dermálním atestem hojivosti: Krém byl klinicky testovaný na odborném pracovišti. Bylo prokázáno, že krém zklidňuje podrážděnou pokožku a napomáhá hojení kůže.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.