Přihlášení
Zaregistrovat se Zapomenuté heslo
Zasílané novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE !!!!

 Vážení zákazníci, minimální nákup z našeho e-shopu činí 400,- Kč bez DPH.

 

Domů / O nás

O nás

 

   Jsme stále se rozvíjejicí  úklidová firma, která provádí pravidelný i jednorázový úklid, strojové čištění všech druhů koberců, čištění čalounění, čištění dlažby, strojové čištění kůže vč. impregnace, mytí oken a výloh, úklid po malování, výškové práce, údržbu a ochranu všech druhů podlah moderními technologiemi, aplikace ochranných polymerových nátěrů, předkolaudační úklid staveb a další úklidové práce a služby.

Cílem úklidové firmy J&H Úklid je zajistit profesionální úklidové služby s možností uplatnění náhradního plnění, protože splňujeme podmínku uvedenou v § 24 odst. 3 písm. b) zákona č. 1/1991 Sb. a to, že zaměstnáváme více než 80% zaměstnanců, kteří jsou osobami se zdravotním postižením ve smyslu § 81, odst. 2, bodu b) zákona č. 435/2004 Sb. v platném znění, tzn., že je oprávněna poskytovat za naše výrobky či služby, tzv. "NÁHRADNÍ PLNĚNÍ". Odběrem služeb od naší úklidové firmy mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou povinnost dle ustanovení zákona o zaměstnanosti. Úklidové služby pro firmy i domácnosti zabezpečujeme především v Brně, Vyškově, Prostějově, Olomouci, Praze a v dalších městech ČR.

Poskytujeme kvalitní úklidové služby za přijatelné ceny. Důraz přitom klademe na rychlost, kvalitu a diskrétnost při provádění úklidových služeb.

Dokladem serióznosti naší firmy je nesporně to, že působíme na českém trhu více než 7 let, bez úvěrů a s minimálním počtem reklamací, což svědčí  o zodpovědném ,individuálním přístupu vůči svým klientům a obchodním partnerům.

Samozřejmostí je trestní bezúhonnost všech našich pracovníků.

Úklidové práce, čas provádění a veškeré materiálové zabezpečení přizpůsobujeme vždy přáním a potřebám zákazníka ( 7 dní v týdnu, 24 hod.). Pro úklid používáme nejmodernější technologie a pouze ekologicky nezávadné čistící prostředky.

Naším největším dodavatelem je společnost PK SOLVENT s.r.o., která je provozovatelem největší maloobchodní sítě drogerií

v ČR - TETA drogerie, oceněnou 5x jako Obchodník roku.

 Cílem a prioritou naší úklidové firmy je stále sledovat nové technologie a nové trendy v oblasti úklidů a úklidové techniky.

Úklidová firma J&H Úklid má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu činnosti u České pojišťovny.

   Úklidové firmě J&H Úklid, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením a není jí lhostejný osud lidí se zdravotním postižením, založila dne 3. ledna 2012 Občanské sdružení J&H Úklid.

Posláním společnosti je usilovat o normální, důstojný a plnohodnotný život občanů se zdravotním postižením. Své poslání plní prostřednictvím komplexních i dílčích cílů, které lidem se zdravotním postižením umožňují být plnoprávnými občany společnosti, normálně žít, bydlet, pracovat a trávit volný čas jako ostatní lidé. Podporovat zvýšení a rozvíjení jejich vlastních schopností a začlenění osob do ekonomické struktury společnosti.

Směrem k veřejnosti vyvíjí občanské sdružení J&H Úklid aktivity podporující pochopení a vstřícnost veřejnosti vůči občanům se zdravotním postižením v rámci celé České Republiky.